Baltic Fence tervitab Türilt!

Baltic Fence valmistab puidust aiatooteid. Toodangus on aiamajad, laste mängumajad, paviljonid, aiapaneelid ja aiamööbel ning väiksemad aiatooted nagu näiteks peenrakastid, lillekastid, lillevõred, aga ka pesakastid lindudele. Ettevõte kuulub eestlastele ja tegutseb Türil aastast 2002.

Ekspordime valdava osa toodangust. Suurimateks müügipiirkondadeks on Suurbritannia, Prantsusmaa, Island, Skandinaaviamaad ja Soome. Väljaspool Euroopat on Baltic Fence tooted jõudnud Jaapanisse, Lõuna-Koreasse ja Uus-Meremaale.

Kvaliteetne

Baltic Fence toodangut iseloomustab alati vastupidavus. Tootmises kasutame kontrollitud kvaliteediga põhjamaistes kliimaoludes kasvanud tugevat puitu.

Vastutustundlik

Baltic Fence suhtub loodusvaradesse vastutustundlikult. Omame sertifikaati FSC® C006187 ja püüame pidevalt tõsta tootmises kasutatava sertifitseeritud puidu osakaalu.

Innovaatiline

Baltic Fence on uuendusmeelne ja panustab tootearendusse. Igal aastal lisab Baltic Fence tootevalikusse uusi aiatoodete mudeleid ja arendab tootmist. Tootevaliku kujundamisel oleme paindlikud ja suudame leida lahenduse ka spetsiifilistele eritellimustele.